Tylko 3 kroki dzielą Cię
od złożenia wniosku o pożyczkę

Kalkulator
Wybierz na suwaku lub wpisz w pole kwotę pożyczki. Następnie kliknij „Weź pożyczkę”.

Pieniądze ekspresowo na Twoim koncie

Pieniądze otrzymasz nawet w przeciągu 15 minut liczonych od momentu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej i pod warunkiem, że:
  • pozytywna decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie wydana w godzinach pracy działu obsługi klienta oraz;
  • kwota pożyczki ma zostać przelana na Twój numer rachunku bankowego, który jest prowadzony przez jeden z następujących banków: Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski oraz;
  • bank, w którym posiadasz konto realizuje przelewy wychodzące i przychodzące (np. nie ma przerwy technicznej lub zlecenie dokonania przelewu zostało wydane poza godzinami pracy banku).
W przypadku, gdy posiadasz konto, w innym niż wyżej podane banki czas otrzymania środków zależy od sesji międzybankowych ustalonych przez Twój bank.

Wszystko pod kontrolą

Na swoim Profilu Klienta znajdziesz wszelkie informacje dotyczące Twoich pożyczek oraz aktualnych ofert. Dzięki temu, będziesz mógł na bieżąco śledzić, ile pozostało Ci jeszcze do spłaty oraz czy możesz skorzystać z ofert specjalnych. Ponadto, aby ułatwić Ci spłatę pożyczki, co miesiąc będziesz otrzymywać przypomnienia o terminie płatności.
I to wszystko całkowicie za darmo!

Weź pożyczkę już dziś

ChatBot