Pytania i Odpowiedzi

To bardzo proste. Skorzystaj z kalkulatora na stronie internetowej www.zaplo.pl. Znajdziesz go w prawej części strony. Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki i miesięczną ratę, jaka Cię interesuje. Możesz też samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola. Wybierz taki sposób, jaki jest dla Ciebie wygodniejszy. Następnie uzupełnij formularz rejestracyjny i wypełnij dane we wniosku. Wnioskując pierwszy raz rejestrujesz się na stronie www.zaplo.pl i od tej pory posiadasz swój indywidualny Profil Klienta. Jeśli skorzystasz z naszego narzędzia Instantor, możesz wnioskować aż o 10 000 zł bez zaświadczeń o dochodach!

Zaloguj się na Twój Profil Klienta (w prawym górnym rogu strony znajduje się przycisk „Zaloguj się”). Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki i miesięczną ratę, jaka Cię interesuje. Możesz też samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola. Wybierz taki sposób, jaki jest dla Ciebie wygodniejszy. Następnie uzupełnij wymagane dane.

Wystarczy, że:

 • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
 • jesteś w wieku od 21 do 70 lat,
 • Twoje miejsce stałego zamieszkania znajduje się w Polsce,
 • posiadasz zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki,
 • nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (w tym Biuro Informacji Kredytowej),
 • uzyskasz pozytywną ocenę podczas badania Twojej zdolności kredytowej,
 • posiadasz konto bankowe,
 • posiadasz aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Zaplo.pl – w tym celu należy się zarejestrować (rejestracja odbywa się poprzez uzupełnienie danych po kliknięciu „Chcę pożyczkę”.

Tak, możesz wnioskować nawet o 7 000 zł bez żadnych zaświadczeń. A jeśli skorzystasz z naszego narzędzia Instantor, nie potrzebujemy zaświadczeń o dochodach nawet, jeśli chcesz pożyczyć do 10 000 zł!

Instantor to system, dzięki któremu możemy ekspresowo potwierdzić Twoje dane w trakcie, gdy wnioskujesz o pożyczkę. Korzyści dla Ciebie wynikające ze skorzystania z Instantora to m.in.:

 • możliwość wnioskowania o pożyczkę do 10 000 zł bez przedstawiania żadnych dokumentów potwierdzających Twoje dochody,
 • brak konieczności wykonywania przelewu 1 grosza,
 • błyskawiczna wypłata pieniędzy na Twoje konto.

Do złożenia wniosku o pożyczkę potrzebujesz przede wszystkim dowodu osobistego. W trakcie składania wniosku możesz zostać poproszony o przedstawienie dokumentu potwierdzającego otrzymywanie dochodu. Poinformujemy Cię o tym, za każdym razem, kiedy takie dokumenty będą nam potrzebne. Dokumentem potwierdzającym otrzymanie dochodu może być na przykład:

 • zaświadczenie o zarobkach,
 • wyciąg z rachunku bankowego za okres ostatnich 3 miesięcy kalendarzowych,
 • formularz ZUS RMUA,
 • odcinek wypłaty świadczenia emerytalnego lub rentowego za jeden z trzech ostatnich miesięcy,
 • decyzja o przyznaniu świadczenia emerytalnego lub rentowego,
 • decyzja o waloryzacji świadczenia emerytalnego lub rentowego,
 • zaświadczenia o wysokości emerytury lub renty wystawionego przez ZUS lub KRUS (w przypadku, kiedy źródłem dochodu jest emerytura lub renta).

Możesz wnioskować o pożyczkę na kwotę od 1 000 zł do 10 000 zł, na okres od 3 do 24 miesięcy. Wybierz kwotę pożyczki, jaką potrzebujesz i interesujący Cię termin, korzystając z kalkulatora zamieszczonego na stronie internetowej www.zaplo.pl.

Tak. Zdajemy sobie sprawę, że w trakcie spłaty pożyczki mogą pojawić się inne wydatki lub nieprzewidziane trudności w spłacie pożyczki. Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i dajemy Ci możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych czyli przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki o jeden miesiąc. Co to oznacza? Otrzymasz od nas wiadomość e-mail gdy oferta wakacji pożyczkowych będzie dla Ciebie dostępna. Kwotę, jaką należy przelać za przesunięcie terminu spłaty raty o jeden miesiąc, znajdziesz w mailu. Aktualnie w przypadku pożyczki na 24 miesiące istnieje możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych nawet 4 razy.

Pieniądze możesz otrzymać nawet w 15 minut od chwili wydania przez Pożyczkodawcę pozytywnej oceny zdolności kredytowej, jeśli posiadasz rachunek bankowy w jednym z banków: Alior Bank, Getin Bank, PKO Bank Polski. Jeżeli posiadasz konto w innym banku niż te wymienione powyżej, pożyczkę otrzymasz zgodnie z godzinami sesji bankowych.

Wejdź na stronę internetową www.zaplo.pl. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk "Zaloguj się". Kliknij a następnie wprowadź Twój adres e-mail oraz hasło.

Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć hasło, nie martw się. Kliknij "Zaloguj się" (przycisk znajduje się w prawym górnym rogu) a następnie "Zapomniałeś hasła?”. Wprowadź adres e-mail podany przy rejestracji, na który ma zostać wysłane tymczasowe hasło. System automatycznie wygeneruje nowe hasło i wyśle je na wskazany przez Ciebie adres e-mail podany podczas rejestracji.

Kwotę raty możesz przelać na jeden z rachunków:

Alior Bank 07249000050000453082959691 (https://aliorbank.pl)
Bank Pekao S.A. 33124062181111001057394609 (https://www.pekao24.pl/)
Getin Bank 13156000132543632340000001 (https://secure.getinbank.pl/)
mBank 21114019770000303987001001 (https://online.mbank.pl/pl)
Millennium Bank 87116022020000000259503629 (http://www.bankmillennium.pl/)
PKO Bank Polski 14102010260000160202354090 (https://www.ipko.pl/)

Wysokość oraz termin spłaty raty znajduje się na aktualnym Harmonogramie. Dokonując spłaty raty pożyczki należy podać następujące dane: Odbiorca: Zaplo sp. z o.o. ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa Tytuł przelewu: „Spłata raty pożyczki nr referencyjny [wpisz nr referencyjny]" lub „Spłata pożyczki nr PESEL [wpisz nr PESEL]". Dokonując spłaty raty pożyczki należy podać następujące dane: Odbiorca: Zaplo sp. z o.o. ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa Tytuł przelewu: „Spłata raty pożyczki nr [wpisz nr Pożyczki]" lub „Spłata pożyczki nr PESEL [wpisz nr PESEL]".

Opłata rejestracyjna powinna zostać wysłana z rachunku bankowego, którego jesteś właścicielem. Jeżeli posiadasz rachunek bankowy w SKOK – tj. w Spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej pamiętaj, aby przelew został nadany z rachunku , którego jesteś właścicielem. Brak danych nadawcy przelewu lub imię i nazwisko różniące się od danych osoby wnioskującej o pożyczkę uniemożliwiają potwierdzenie rejestracji – a tym samym udzielenie pożyczki.

Tak. W zaplo.pl możesz otrzymać pożyczkę bez zabezpieczeń (zastaw lub poręczenie).

Jeśli chcesz zmienić adres e-mail zaloguj się na Twój Profil Klienta. Wejdź w zakładkę „Twoje Zaplo” a następnie kliknij przy adresie e-mail żółty przycisk.