Pytania i Odpowiedzi

To bardzo proste. Skorzystaj z kalkulatora na stronie internetowej www.zaplo.pl. Znajdziesz go w prawej części strony. Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki, jaka Cię interesuje. Możesz też samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola. Wybierz taki sposób, jaki jest dla Ciebie wygodniejszy. Następnie uzupełnij formularz rejestracyjny i wypełnij dane we wniosku. Wnioskując pierwszy raz rejestrujesz się na stronie www.zaplo.pl i od tej pory posiadasz swój indywidualny Profil Klienta. Pamiętaj, możesz wnioskować aż o 5 000 zł bez zaświadczeń o dochodach!

Zaloguj się na Twój Profil Klienta (w prawym górnym rogu strony znajduje się przycisk „Zaloguj się”). Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki i miesięczną ratę, jaka Cię interesuje. Możesz też samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola. Wybierz taki sposób, jaki jest dla Ciebie wygodniejszy. Następnie uzupełnij wymagane dane.

Wystarczy, że:

 • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
 • jesteś w wieku od 21 do 75 lat,
 • Twoje miejsce stałego zamieszkania znajduje się w Polsce,
 • posiadasz zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki,
 • nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (w tym Biuro Informacji Kredytowej),
 • uzyskasz pozytywną ocenę podczas badania Twojej zdolności kredytowej,
 • posiadasz konto bankowe,
 • posiadasz aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Zaplo.pl – w tym celu należy się zarejestrować (rejestracja odbywa się poprzez uzupełnienie danych po kliknięciu „Weź pożyczkę”.

Tak, możesz wnioskować nawet o 5 000 zł bez żadnych zaświadczeń. Złóż wniosek i sprawdź!

Instantor to system, dzięki któremu możemy ekspresowo potwierdzić Twoje dane w trakcie, gdy wnioskujesz o pożyczkę. Korzyści dla Ciebie wynikające ze skorzystania z Instantora to m.in.:

 • brak konieczności wykonywania przelewu 1 grosza,
 • błyskawiczna wypłata pieniędzy na Twoje konto.

Do złożenia wniosku o pożyczkę potrzebujesz przede wszystkim dowodu osobistego.

Możesz wnioskować o pożyczkę na kwotę od 1 000 zł do 5 000 zł, na okres 3 miesięcy. Wybierz kwotę pożyczki, jaką potrzebujesz, korzystając z kalkulatora zamieszczonego na stronie internetowej www.zaplo.pl.

Tak. Zdajemy sobie sprawę, że w trakcie spłaty pożyczki mogą pojawić się inne wydatki lub nieprzewidziane trudności w spłacie pożyczki. Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i dajemy Ci możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych czyli przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki o jeden miesiąc. Co to oznacza? Otrzymasz od nas wiadomość e-mail gdy oferta wakacji pożyczkowych będzie dla Ciebie dostępna. Kwotę, jaką należy przelać za przesunięcie terminu spłaty raty o jeden miesiąc, znajdziesz w mailu.

Pieniądze otrzymasz nawet w przeciągu 15 minut liczonych od momentu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej i pod warunkiem, że:

 • pozytywna decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie wydana w godzinach pracy działu obsługi klienta oraz;
 • kwota pożyczki ma zostać przelana na Twój numer rachunku bankowego, który jest prowadzony przez jeden z następujących banków: Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski oraz;
 • bank, w którym posiadasz konto realizuje przelewy wychodzące i przychodzące (np. nie ma przerwy technicznej lub zlecenie dokonania przelewu zostało wydane poza godzinami pracy banku).
 • W przypadku, gdy posiadasz konto, w innym niż wyżej podane banki czas otrzymania środków zależy od sesji międzybankowych ustalonych przez Twój bank.

Wejdź na stronę internetową www.zaplo.pl. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk "Zaloguj się". Kliknij a następnie wprowadź Twój adres e-mail oraz hasło.

Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć hasło, nie martw się. Kliknij "Zaloguj się" (przycisk znajduje się w prawym górnym rogu) a następnie "Zapomniałeś hasła?”. Wprowadź adres e-mail podany przy rejestracji, na który ma zostać wysłane tymczasowe hasło. System automatycznie wygeneruje nowe hasło i wyśle je na wskazany przez Ciebie adres e-mail podany podczas rejestracji.

Kwotę raty możesz przelać na jeden z rachunków:

Wysokość oraz termin spłaty raty znajduje się na aktualnym Harmonogramie. Dokonując spłaty raty pożyczki należy podać następujące dane: Odbiorca: Vivus Finance sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa Tytuł przelewu: „Spłata raty pożyczki nr referencyjny [wpisz nr referencyjny]" lub „Spłata pożyczki nr PESEL [wpisz nr PESEL]".

Opłata rejestracyjna powinna zostać wysłana z rachunku bankowego, którego jesteś właścicielem. Jeżeli posiadasz rachunek bankowy w SKOK – tj. w Spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej pamiętaj, aby przelew został nadany z rachunku , którego jesteś właścicielem. Brak danych nadawcy przelewu lub imię i nazwisko różniące się od danych osoby wnioskującej o pożyczkę uniemożliwiają potwierdzenie rejestracji – a tym samym udzielenie pożyczki.

Tak. W zaplo.pl możesz otrzymać pożyczkę bez zabezpieczeń (zastaw lub poręczenie).

Jeśli chcesz zmienić adres e-mail zaloguj się na Twój Profil Klienta. Wejdź w zakładkę „Twoje Zaplo” a następnie kliknij przy adresie e-mail żółty przycisk.