Kim jesteśmy?

Zaplo jest jednym z liderów rynku pożyczek internetowych oraz sektora fintech w Polsce. Firma przeprowadziła prawdziwą rewolucję w branży consumer finance. Stała się także przykładem jak w sektorze fintech zbudować firmę odpowiadającą na potrzeby klientów.

Satysfakcja

Stawiamy na rzetelność w obsłudze i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Zapewniamy indywidualne podejście oraz najwyższą jakość usług.

Przejrzystość

Szczycimy się tym, że jesteśmy odpowiedzialnym pożyczkodawcą, który otwarcie i w przejrzysty sposób komunikuje się ze swoimi Klientami.

Elastyczność

Stale poszukujemy nowych rozwiązań, które umożliwiają nam dostosowanie się do szybko zmieniających się potrzeb Klientów.

Etyczna Firma

Działamy odpowiedzialnie

W swoich wszystkich działaniach Soonly stosuje Zasady Dobrych Praktyk opracowane przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych. Jest to dokument, który stanowi zbiór zasad postępowania, przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym i będące Członkami Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Z Zasadami Dobrych Praktyk można zapoznać się tutaj

Podlegamy regularnym audytom

Będąc Członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce w swoich działaniach zobowiązaliśmy się do stosowania Zasad Dobrych Praktyk, w związku z czym każdy nasz klient może zgłosić swoją skargę, zażalenie lub wniosek do Komisji Etyki ZPF bezpośrednio lub przez Rzecznika Etyki ZPF.

Jako Członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (ZPF) raz w roku przechodzimy Audyt Etyczny, prowadzony przez Komisję Etyki ZPF, sprawdzający stosowanie się do Zasad Dobrych Praktyk. Poniższy certyfikat potwierdza, że przeszliśmy audyt z wynikiem pozytywnym.

Co oferujemy?

Pożyczkę, dzięki której zrealizujesz swoje plany!

od 1 000 do 6 000 zł!

Wszystko było dokładnie tak, jak napisali!
Wziąłem, oddałem, polecam!
Marek z Gliwic
Pożyczkę otrzymałam ekspresowo!
Idealne rozwiązanie dla tych, dla których liczy się czas.
Dominika z Gdańska
Sprawnie i za rozsądną cenę!
Poleciłam znajomym i także są zadowoleni!
Joanna z Nowego Sącza
Trafiłam na Zaplo.pl szukając szybkiej kasy na remont w dobrej cenie.
Nie zawiodłam się. A jak brałam kolejną pożyczkę, było jeszcze szybciej! Polecam!
Beata z Częstochowy