Powrót

Pożyczki internetowe krok po kroku

5.9.2016
Pożyczki internetowe krok po kroku

Pożyczki przez Internet cieszą się dużym powodzeniem nie tylko ze względu na krótki czas oczekiwania na pieniądze, ale także ze względu na nieskomplikowane procedury. Czego potrzeba, by w krótkim czasie uzyskać dodatkową gotówkę? Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę w zaplo.pl, wystarczy ci tylko komputer lub telefon z dostępem do sieci oraz kilka wolnych minut.

Pożyczki internetowe – dla kogo?


Aby skorzystać z pożyczki internetowej np. w zaplo.pl, trzeba spełniać kilka kryteriów. Wystarczy, że jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem stałego zamieszkania na jej terytorium, masz od 21 do 70 lat, nie figurujesz w żadnym rejestrze dłużników i posiadasz zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki. Ostatnie kryterium wiąże się z badaniem twojej zdolności kredytowej. Jeśli uzyskasz pozytywną ocenę oraz spełnisz powyżej wskazane warunki, pożyczka powinna zostać ci przyznana. Z innych wymogów formalnych wymienić należy jeszcze, co oczywiste, posiadanie konta bankowego oraz aktywnego Profilu Klienta na stronie zaplo.pl.

Pożyczki przez Internet – 3 proste kroki


Po upewnieniu się, że spełniasz wszystkie powyższe wymogi, możesz przestąpić do składania przez Internet wniosku o przyznanie pożyczki. Zajmuje to dosłownie chwilę i polega na wykonaniu kilku prostych kroków na stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Składanie wniosku jest bardzo intuicyjne. Po wejściu na stronę, na suwaku zaznaczasz wysokość kwoty, która cię interesuje, oraz preferowaną wysokość rat. W odpowiedzi na ekranie wyświetlą się informacje dotyczące okresu spłaty, całkowitego kosztu pożyczki, całkowitej kwoty do zapłaty oraz terminu pierwszej płatności. Po zapoznaniu się z tymi warunkami klikasz „Chcę pożyczkę”, po czym zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.

pożyczki internetowe

Po wypełnieniu danych, złożeniu wymaganych oświadczeń, uiszczeniu symbolicznej, zwrotnej opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 gr pozostaje tylko uzupełnienie informacji o twoim źródle dochodu oraz wysokości kwoty miesięcznych zobowiązań. Teraz wystarczy czekać na wynik oceny zdolności kredytowej, a w przypadku otrzymania pozytywnej decyzji – na przelew kwoty pożyczki.Opłata rejestracyjna ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Przelewu dokonujesz z konta bankowego, którego jesteś właścicielem, co stanowi dodatkowe potwierdzenie twoich danych osobowych i utrudnia zaciągnięcie pożyczki na twoje nazwisko przez osoby postronne. Choć kwota to tylko symboliczny 1 gr, opłata jest niezwłocznie zwracana.

Pożyczki internetowe to pieniądze nawet w 15 minut


Pieniądze na twoim koncie mogą się znaleźć nawet w 15 minut. Co ważne, czas ten jest liczony od momentu wydania przez pożyczkodawcę pozytywnej oceny zdolności kredytowej, nie od momentu złożenia wniosku. Procedura ta zwykle jednak nie trwa długo. Jeśli posiadasz konto w jednym z współpracujących z zaplo.pl banków, środków możesz spodziewać się nawet w kilka minut od decyzji o przyznaniu pożyczki. W pozostałych przypadkach pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie zgodnie z godzinami wychodzących i przychodzących sesji bankowych.

Pożyczki przez Internet – kwoty, terminy i przydatne informacje


W zaplo.pl możesz wnioskować o pożyczkę w wysokości od 1000 do 10000 zł, przy czym w przypadku kwoty do 5000 zł nie są potrzebne zaświadczenia o dochodach. Jeśli chodzi o okres spłaty, możesz wybierać w przedziale od 3 do nawet 24 miesięcy. Wszystko zależy od twoich indywidualnych potrzeb.Nawet przy realnej ocenie własnych możliwości i ustaleniu liczby rat może zdarzyć się miesiąc, w którym trudno będzie ci wygospodarować pieniądze. Na szczęście instytucje oferujące pożyczki internetowe dają możliwość przesunięcia terminu spłaty o miesiąc. W przypadku zobowiązań zaciągniętych na 24 miesiące w zaplo.pl z oferty wakacji pożyczkowych można skorzystać nawet czterokrotnie. Kiedy tylko taka opcja zacznie ci przysługiwać, zostaniesz o tym powiadomiony mailowo, a zarządzać usługą możesz za pomocą aplikacji mobilnej. Znajdziesz tam także informację o wysokości kwoty, jaką należy przelać za przesunięcie terminu spłaty o jeden miesiąc.Wzięcie pożyczki przez Internet w zaplo.pl nie wiąże się z długotrwałym załatwianiem formalności. Wniosek można złożyć dosłownie w kilka minut, w dodatku bez wychodzenia z domu.

Najnowsze wiadomości