Powrót

Wydłużony okres spłaty w ZAPLO!

18.9.2017
Wydłużony okres spłaty w ZAPLO!

Co byś zrobił, gdybyś miał 10 000 zł? Zaplanowałbyś wyjazd z rodziną do słonecznej Grecji? Zrobiłbyś remont domu? A może marzy ci się, aby wysłać dziecko na obóz językowy? 10 000 złotych to nie tylko pieniądze. To nowe, ogromne możliwości. W Zaplo możesz teraz pożyczyć 10 000 bez żadnych zaświadczeń. Na spłatę masz aż trzy lata.

Wydłużony okres spłaty pożyczki w ZAPLO

Do tej pory spłatę pożyczki mogłeś rozłożyć na dwa lata. Nie każdy jednak jest w stanie zwrócić dużą kwotę w krótkim czasie.Spłata pożyczki ratalnej w ZAPLO może być  rozłożona na dłuższy okres – aż do trzech lat. Oznacza to nie tylko większą swobodę w planowaniu zwrotu zobowiązania, lecz przede wszystkim niską, łatwą do wygospodarowania ratę.

Co na pewno nie zmieni się w ZAPLO?


Pożyczka w Zaplo ma i zawsze będzie miała przejrzyste reguły. Wysokość raty oraz czas spłaty zobowiązania ustalasz samodzielnie podczas wnioskowania o pożyczkę przy pomocy kalkulatora. Wszystko będzie dla ciebie jasne już w momencie brania pożyczki. Nie czekają cię żadne niespodzianki.Cała procedura wzięcia pożyczki w Zaplo jest prosta. Nawet przy większych kwotach nie musisz załatwiać żadnych zaświadczeń od pracodawcy. Wszystkie formalności wypełnisz online.Szanujemy twój czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pieniądze mogły znaleźć się na twoim koncie najszybciej, jak to możliwe.

Chcesz wiedzieć więcej?


Szukasz rzetelnych informacji na temat pożyczania pieniędzy? Chcesz poznać różnice pomiędzy pożyczką a kredytem lub dowiedzieć się, co robić, jeśli masz już pożyczkę, a potrzebujesz gotówki? Odwiedź naszego bloga>> Pożyczkodawcą jest Zaplo sp. z o.o. Udzielenie pożyczki oraz przesunięcie terminu spłaty raty zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Najnowsze wiadomości