Powrót

Co zrobić, kiedy masz już pożyczkę, a potrzebujesz gotówki?

27.9.2016
Co zrobić, kiedy masz już pożyczkę, a potrzebujesz gotówki?

Jedno zobowiązanie finansowe jest zbyt obciążające, by myśleć o kolejnym. Co jednak w sytuacji, kiedy przy zaciągniętej już pożyczce, w danym miesiącu brakuje gotówki? Nieprzewidziane wydatki, jak awaria sprzętu AGD czy zepsuty samochód, mogą pojawić się zawsze. Na szczęście zaplo.pl oferuje skuteczne rozwiązanie. Są nim wakacje pożyczkowe.

Czym są wakacje pożyczkowe?


Wakacje pożyczkowe to oferta dla pożyczkobiorców zaplo.pl, która stanowi jednomiesięczną przerwę w spłatach rat. Jeśli pojawią się nieprzewidziane okoliczności, nie masz potrzeby zaciągania kolejnego zobowiązania (zresztą, w trosce o dobro klientów, w zaplo.pl można mieć tylko jedną otwartą pożyczkę) czy szukania pieniędzy u znajomych i rodziny. Wystarczy, że zgłosisz chęć skorzystania z wakacji. Możesz to zrobić w swoim profilu klienta lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Kiedy można skorzystać z wakacji pożyczkowych?


O możliwości skorzystania z wakacji pożyczkowych zostaniesz powiadomiony drogą mailową, gdy tylko taka opcja będzie dostępna. Usługa ta przysługuje tylko tym pożyczkobiorcom, którzy uiścili przynajmniej pierwszą ratę zaciągniętego zobowiązania.Informację o kwocie, jaką należy przelać za skorzystanie z wakacji pożyczkowych, otrzymasz mailowo. Usługą możesz także zarządzać w aplikacji mobilnej. Opłata za nią jest zawsze stała i, co istotne, w okresie wakacji pożyczkowych zawieszeniu podlega naliczanie odsetek umownych.

Ile razy można skorzystać z wakacji pożyczkowych?


Przysługujące wakacje pożyczkowe mają swój limit i są zależne od czasu, na jaki została zaciągnięta pożyczka. Można z nich skorzystać nie więcej niż czterokrotnie w przypadku zobowiązania na okres 19 miesięcy i więcej. Warto wiedzieć, że wakacje pożyczkowe nie mogą następować po sobie. Jeśli w danym miesiącu skorzystałeś z usługi, w kolejnym musi nastąpić spłata raty i dopiero przed następną płatnością możesz ponownie zawnioskować o przerwę.Wakacje pożyczkowe to dobry pomysł w przypadku, gdy pojawiają się nieprzewidziane wydatki.

Najnowsze wiadomości